Zapomeňte na chvíli na starosti všedního dne a vstupte do světa relaxace...

Medová detoxikační masáž za pomoci teplého pravého včelího medu patří mezi staré a ověřené postupy lidového léčitelství.Pomáhá při stresu, chronických nemocech, důsledcích nezdravého životního stylu a proti stárnutí pleti. Při masáži dochází

k čištění pórů a k prokrvení pokožky.Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organismus. Svým detoxikačním účinkem osvobozuje celé tělo od usazenin, které se v průběhu let nahromadily z životního prostředí, potravin a léků. Zjevné jsou její účinky na stárnoucí a aknózní pleť. Kromě výborných účinků na pleť, medová masáž zároveň silně oživuje celý organizmus. Je proto také vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, onemocnění, při napětích, nervových poruchách a stavech neklidu. Zpravidla se masírují jen záda, ale lze doplnit o masáž kloubů, přináší úlevu při artróze, artritidě a revmatizmu. Masáž stehen zase pomáha redukovat celulitidu.Dobré je doplnit účinek medové masáže o pití čistících čajů.

Pro silnou detoxikaci provádíme medovou masáž až 3x týdně. Jednou týdně můžeme masáž aplikovat pro dlouhodobější detoxikační kúru, sestávající se až z deseti aplikací. U zdravých lidí je dostačující preventivní očistná kúra 1x za měsíc.

KONTRAINDIKACÍ MEDOVÉ MASÁŽE JE:

TĚHOTENSTVÍ, GLAUKOM, NÁDOROVÁ ONEM., PO ČERSTVÉM ZÁCHVATU MRTVICE, TROMBÓZA, ALERGIE NA VČELÍ PRODUKTY, KRVÁCIVÉ STAVY. U velmi malých dětí lze masáž provést pouze krátkou dobu(5-10min.)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1090 | 33%)
Ne (1133 | 34%)
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one